Image default
ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

ΠΡΩΤΟΤΥΠΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΤΟΥ NETFLIX

06.08.2020The Rain – Season 3 (FINAL)07.08.2020The New Legends of Monkey – Season 207.08.2020High Seas / Alta Mar – Season 3 (FINAL)07.08.202012.08.2020Greenleaf – Season 5 (FINAL)14.08.20203% – Season 4 (FINAL)14.08.2020Dirty John: The Betty Broderick Story – Season 214.08.2020El Robo Del Siglo / The Great Heist / Η μεγάλη ληστεία του αιώνα – Season 114.08.2020Teenage Bounty Hunters / Νέες και Ατίθασες Κυνηγοί Κεφαλών – Season 115.08.2020Rita – Season 520.08.2020Biohackers – Season 121.08.2020Hoops – Season 121.08.2020Lucifer – Season 5 (A’ Mέρος)28.08.2020Cobra Kai – Seasons 1 & 2ΤΑΙΝΙΕΣ07.08.2020Work it (2020)07.08.2020Berlin, Berlin: Lolle on the Run (2020)12.08.2020Gunjan Saxena: The Kargil Girl / Γκουντζάν Σαξένα: Το Κορίτσι των Αιθέρων (2020)13.08.2020An Easy Girl / Une fille facile (2020)14.08.2020Project Power (2020)19.08.2020Crímenes de Familia / Τα Εγκλήματα που μας Δένουν (2020)21.08.2020The Sleepover (2020)28.08.2020Unknown Origins (2020)ΠΑΙΔΙΚΑ

01.08.2020Super Monsters: The New Class (2020)04.08.2020A Go! Go! Cory Carson Summer Camp (2020)04.08.2020Malibu Rescue: The Next Wave (2020)07.08.2020The Magic School Bus Rides Again Kids In Space (2020)07.08.2020Wizards: Tales of Arcadia (LIMITED SERIES)07.08.2020Word Party Songs – Season 117.08.2020Glitch Techs – Season 2ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

02.08.2020Connected – Season 103.08.2020Immigration Nation: Το Μεταναστευτικό στις ΗΠΑ (ΜΙΝΙ SERIES)04.08.2020Mystery Lab – Season 105.08.2020Anelka: Misunderstood / Ανελκά: Ο Παρεξηγημένος (2020)12.08.2020(Un)Well – Season 120.08.2020John Was Trying to Contact Aliens (2020) Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας:08:05 COSMOTE SPORT 5 HD

Moto2 2020

Μηχανοκίνητα

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto3 2020

Monster Energy Grand Prix Ceske republiky

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP 2020

Monster Energy Grand Prix Ceske republiky

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto2 2020

Μηχανοκίνητα

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 1 2020 – Grand Prix Βρετανίας

Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:00 ΕΡΤ Sports HD

Formula 1 2020 – Grand Prix Βρετανίας

Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto3 2020

Μηχανοκίνητα

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP 2020

Monster Energy Grand Prix Ceske republiky

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP 2020

Μηχανοκίνητα

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 1 2020 – Grand Prix Βρετανίας

Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto2 2020

Μηχανοκίνητα

16:00 ΕΡΤ Sports HD

Formula 1 2020 – Grand Prix Βρετανίας

Κατατακτήριες Δοκιμές

17:40 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 2 2020

Σίλβερστοουν

19:00 ΕΡΤ Sports HD

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου

Πάτρα

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Λος Άντζελες Κλίπερς – Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς

NBA 2019 – 2020

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Μπαρτσελόνα – Νάπολι

UEFA Champions League 2019-2020

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Μπάγερν Μονάχου – Τσέλσι

UEFA Champions League 2019-2020

01:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Λος Άντζελες Λέικερς – Ιντιάνα Πέισερς

NBA 2019 – 2020

03:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Μιλγουόκι Μπακς – Ντάλας Μάβερικς

NBA 2019 – 2020

04:00 COSMOTE SPORT 8 HD

UFC Fight Night 2020

Ντέρικ Λιούις – Αλεξέι Ολέινικ

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:

06:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

09:45 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

09:50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ

13:00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ

15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ

16:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΙΑ ΖΥΓΟΥΛΗ

17:00 Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ

18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18:15 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)

20:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

21:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ

22:00 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ

00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ

00:05 ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΛΕΜΕ ΝΑΙ

01:50 Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)

04:00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

05:00 Η ΖΩΗ ΑΛΛΙΩΣ

06:00 ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

09:30 Ο ΓΟΥΑΪ ΣΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΟΧΩΡΙΟ

10:30 ΖΙΓΚ ΚΑΙ ΣΑΡΚΟ

11:00 PAPRIKA

11:45 ΜΟΥΚ

12:05 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

12:55 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (2008-2009)

13:15 ΠΟΠ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

14:00 ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

15:30 ΜΗ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)

17:00 ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)

18:00 ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΙ ΝΤΑΛΤΟΝ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)

18:30 ΟΙ ΔΥΟ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ Ο ΑΣΒΟΥΛΗΣ – ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20:00 ART WEEK – 2020

21:00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

22:00 ΒΑΣΙΛΙΣΣΕΣ

00:00 45 ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΑ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ )

01:30 Σ’ ΑΓΑΠΩ

03:15 ART WEEK

04:15 ΒΑΣΙΛΙΣΣΕΣ

06:00 ΜΗ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)

MEGA06:50 Mega Σαββατοκύριακο

10:00 Νόστιμα Και Απλά

10:30 Οι Κηπουροί Του MEGA

11:30 Εμείς Κι Εμείς

12:00 Το Ρετιρέ

13:00 Μega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων

14:00 Στέλλα

15:50 Baywatch

17:00 Δελτίο Νοηματικής

17:10 Camera Cafe

17:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο

18:10 Το Κόκκινο Δωμάτιο

19:30 Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων

20:50 Γκοστμπάστερς (Ghostbusters)




02:30 Baywatch

03:30 Κάψε Το Σενάριο

04:30 Love Sorry

05:30 Πατήρ, Υιός Και Πνεύμα

05:50 Βέρα Στο Δεξί

 

09:00 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)

10:00 Βότκα Πορτοκάλι (Ε)

11:00 Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)

12:00 Λίτσα.com (Ε)

13:00 Ant1 News

14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)

16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)

16:45 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα

17:00 Κόσμος Και Κοσμάκης

19:30 Ant1 News

20:45 Διπλοπενιές

22:30 Ο Άνθρωπος Με Τη Σιδερένια Μάσκα (The Man In The Iron Mask)

01:15 Vice – 8ος Κύκλος

02:15 Τμήμα Ηθών (Ε)

03:15 Έρωτας (Ε)

05:00 Κρυφά Μονοπάτια (Ε)

06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)

06:00 Mecard

06:30 Ben 10

07:00 Tom And Jerry Show

07:30 Χταποδοναύτες (Octonauts)

08:00 Ο Βασιλιάς Τζούλιαν (King Julien)

08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)

08:45 Η Μία Κι Εγώ (Mia And Me)

09:15 Αρχηγός Από Κούνια (Boss Baby)

09:45 PJ Masks

10:15 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)

10:45 Barbie Στην Περιπέτεια Του Διαστήματος (Barbie Star Light Adventure) – Α’ Μέ

11:30 Scooby Doo! Mystery Incorporated

11:50 Οι Τρεις Σωματοφύλακες (The Three Musketeers)

14:00 Modern Family – 1ος Κύκλος

15:00 Star News

15:45 Τα Φιλαράκια (Friends) – 5ος Κύκλος

16:45 Christine – 1ος Κύκλος

17:10 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα

17:15 Speed

19:50 Star News

21:00 The Twilight Saga: Χαραυγή (Μέρος 1)

23:30 The Twilight Saga: Χαραυγή (Μέρος 2)

01:45 The Mentalist – 3ος Κύκλος

03:45 Η Σύγκρουση Των Τιτάνων (Clash Of The Titans)

06:00 Mecard

06:20 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:50 Βελούδο Από Μετάξι (Ε)

09:00 Μπερδέματα (Ε)

10:00 Πες Μου Ναι (Ε)

11:00 60′ Ελλάδα (Ε)

13:00 Ειδήσεις

13:50 Νοκ Άουτ Στον Έρωτα

15:45 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)

16:40 Kitchen Lab, II (Ε)

17:40 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα

17:50 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)

19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων

20:00 Τρελός, Παλαβός Και Βέγγος

22:00 Το Ημερολόγιο Μιας Πριγκίπισσας 2: Βασιλικοί Αρραβώνες (The Princess Diarie

00:20 Ιστορίες Για Καληνύχτα (Bedtime Stories)

02:20 Στην Υγειά Μας, Ρε Παιδιά (Ε)

04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης

05:20 Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α. (Ε)

06:00 Οι Έλληνες Του Πνεύματος (Ε)

07:00 Πρωϊνή Ενημέρωση – Σαββατοκύριακο

10:00 Treasures Decoded

11:00 Τα Μυστικά Του Ανθρώπινου Σώματος

12:00 Θαλασσόλυκοι (Ε)

13:00 Dot. (Ε)

14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων

14:50 Κλαμπ Χωρισμένων Γυναικών (The First Wives Club)

16:50 Happy Traveller (Ε)

18:25 Δελτίο Στη Νοηματική

18:40 Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)

19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων

21:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)

00:30 Boys Don’t Cry

02:45 Crime Inc.

03:45 Dot. (Ε)

04:30 Θαλασσόλυκοι (Ε)

05:15 Happy Traveller (Ε)

06:00 Οι Έλληνες Του Πνεύματος (Ε)

06:00 La Dona (Ε)

07:00 Daddy Cool (Ε)

08:00 Η Αγορά Σήμερα

15:00 La Dona (Ε)

16:00 La Patrona (Ε)

18:00 Daddy Cool (Ε)

19:00 Τύχη Βουνό (Ε)

20:00 Castle (Ε)

21:00 Castle (Ε)

22:00 Η Εκδρομή

23:00 Look Who’s Talking

01:00 Mayday (Ε)

02:00 Η Εκδρομή (Ε)

03:00 Η Εκδρομή (Ε)

03:45 Mayday (Ε)

04:30 Vice (Ε)

05:15 Τύχη Βουνό (Ε)

06:00 La Dona (Ε)

06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι (Papa A Toda Madre)

06:45 Ένας Για Όλους (Ε)

07:45 Η Λεωφόρος Του Μίσους

10:15 Τρελλός Και Πάσης Ελλάδος

12:15 Άριστη Γεύση (Ε)

13:00 Open News

13:30 Open Sport

14:45 Mac Gyver – 2ος Κύκλος

15:45 Mac Gyver – 2ος Κύκλος

16:45 Η Εκδίκηση Της Ξανθιάς 2 (Legally Blonde 2)

17:15 Open News Στη Νοηματική

17:30 Η Εκδίκηση Της Ξανθιάς 2 (Legally Blonde 2)

19:00 Open News

20:00 Η Γιορτή Της Μητέρας (Mother’s Day)

22:30 22 Jump Street

00:45 The Royals – 1ος Κύκλος

01:45 The Royals – 1ος Κύκλος

02:45 Criminal Minds Beyond Borders – 2ος Κύκλος

03:45 Criminal Minds Beyond Borders – 2ος Κύκλος

04:30 Criminal Minds Beyond Borders – 2ος Κύκλος

05:15 NCIS – 9ος Κύκλος

06:00 Μπαμπάς Με Το Ζόρι (Papa A Toda Madre)

06:00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ

06:30 ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ

07:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΑΓΡΙΩΝ ΛΟΥΛΟΥΔΙΩΝ

08:30 Η ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΡΩΣΟΥΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ BBC, PROMS

10:00 ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

11:00 ΑΡΜΕΝΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ – ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ3 –

11:30 ΛΕΣΒΟΣ ΤΑ ΛΙΟΤΡΙΒΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ -ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ3-

12:00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ – ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ3 –

13:00 ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ

14:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14:30 ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΥΛΗ ΜΑΓΙΚΗ

15:00 ΑΓΡΟWEEK

16:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

17:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ

18:00 ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΒΡΟΧΗ

19:00 ΑΝ ΕΙΧΑ ΦΤΕΡΑ

20:30 ΡΑΦΗ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ

21:00 ΙΜΠΡΕΣΙΟΝΙΣΜΟΣ, ΕΝΑ ΕΓΚΩΜΙΟ ΣΤΗ ΜΟΔΑ

22:00 ΕΠΙΔΟΞΟΣ ΜΑΦΙΟΖΟΣ

23:30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ

00:00 ONE DOLLAR (Α’ ΚΥΚΛΟΣ)

01:00 ΙΜΠΡΕΣΙΟΝΙΣΜΟΣ, ΕΝΑ ΕΓΚΩΜΙΟ ΣΤΗ ΜΟΔΑ

02:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ

02:30 ONE DOLLAR (Α’ ΚΥΚΛΟΣ)

03:30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ

04:00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ – ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ3 –

05:00 Η ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΕΙ ΡΩΣΟΥΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ BBC, PROMS

06:00 Με Λένε Φράνκη


07:00 Σούπερ Ζωάκια

07:30 Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε

08:00 Το Μπουλούκι Της Μπέκα

08:30 Corn Kαι Peg

09:00 Τόμας Το Τρενάκι

09:30 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου

10:00 Top Wing

10:30 Barbie Dreamtopia

11:00 Paw Patrol

11:30 44 Γάτες

12:00 Butterbean’s Cafe

12:30 Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτεια Στην Πόλη

13:00 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του

13:30 Μπομπ Σφουγγαράκης

14:00 Winx

14:30 Regal Academy


15:30 Nickelodeon Classics: Hey Arnold!/ Rugrats

16:30 Η Μέρα Της Σάνη

17:00 Paw Patrol

17:30 Ράστυ Ρίβετς

18:00 Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου

18:30 Μπομπ Σφουγγαράκης

19:00 Τα Μυστικά Της Αβύσσου

19:30 Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του

20:00 Lego Friends

20:30 Gormiti

21:00 Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu

22:00 Μαραθώνιος: Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος

23:00 Χένρι Ο Επικίνδυνος

23:30 Zoey

00:00 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ

00:30 Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ


01:40 Χένρι Ο Επικίνδυνος

02:05 Χένρι Ο Επικίνδυνος

02:25 Game Shakers

02:45 Game Shakers

03:15 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς

03:35 Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς

04:00 The Troop

04:25 The Troop

04:50 True Jackson

05:10 True Jackson

05:35 Με Λένε Φράνκη

06:00 Με Λένε Φράνκη

09:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ (E)

09:30 ΣΚΙΤΣΟΓΡΑΦΙΕΣ

09:45 ΦΟΙΤΗΤΙΒΙΣΜΑΤΑ (E)

10:00 ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΕΙΣ (E)

11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ

12:00 ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ ΙΙ

13:30 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ

14:00 ΟΔΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ

15:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ

15:30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ Ε.Σ.Α.μεΑ

16:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ (E)

17:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

18:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ

19:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ (E)

20:00 ΛΟΓΩ ΤΕΧΝΗΣ

20:30 ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ 20ου ΑΙΩΝΑ

21:00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ

22:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

23:00 ΧΕΙΜΕΡΙΑ ΝΑΡΚΗ

02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο banksnews-.gr

Related posts

Επανέρχεται η ηρεμία στις αγορές: Υποχωρεί η τιμή του πετρελαίου

banksnews

Εγγυημένα κουπόνια για ταξίδια στο σχέδιο της Κομισιόν για επανεκκίνηση του τουρισμού

banksnews

Επίδομα θέρμανσης: Η αίτηση στο gsis.gr και τα βήματα για πληρωμή

banksnews